Vianočná súťaž pozná víťazov

Naša trojtýždňová vianočná súťaž sa pomaly blíži do svojho finišu. Pre tento týždeň sme si pre vás pripravili špeciálne ocenenie – trojicu známych modelov, či skôr skladačiek od firmy LEGO, pretože vieme, že kým nešoférujete, radi sa hráte. Samozrejme, neodpustili sme si tematiku, ktorá nám je najbližšia – autá.

Najlepšia tohtotýždňová fotka teda získava hneď tri skladačky LEGO z edície Speed Champions, a síce modely Bugatti Chiron, Mercedes-AMG GT3 a Audi R8 LMS ultra!

Vyhrať však aj tento týždeň môžu viacerí. Po zasadnutí poroty a následnom vyhodnotení získava druhý víťaz hodnotný dar od značky Honda – pozlátené pero Parker s unikátnym nápisom Honda pre skutočných fanúšikov značky.

Ako sa môžete zapojiť?

Je to jednoduché, stačí si kliknúť na náš Facebook a pod súťažný post vložiť do komentára fotografiu svojho miláčika. Forme a kreativite opäť nechávame dvere dokorán otvorené, takže čím lepšia fotka, tým viac môžete zaujať a vyhrať tieto pekné ceny.

Zapájať sa môžete do nedele polnoci a víťaza porota zložená z redakcie RevRats vyberie po sviatkoch, teda v stredu, 27. decembra 2017. Meno víťazov bude zverejnené na webstránke RevRats.sk, ako aj na našom Facebooku.

DOPLNENÉ – 27.12.2017

Po dlhej diskusii v redakcii sme sa rozhodli vybrať trojicu víťazov, ktorí nás svojimi počinmi najviac nadchli. Nebudeme to naťahovať – poďme rovno k veci.

Takmer jednohlasne sme sa zhodli nad týmto krásnym Clubsportom, ktorý je navyše osadený v správnom prostredí. Gratulujeme Jožovi Kalmanovi, ktorý od nás získava dvojicu LEGO áut.

V dvojtretinovej prevahe získala druhý najvyšší počet Tiborova foto LEGO závoďáku, ktorý v pozadí dopĺňa náš obľúbený pezinský špeciál. Ikeď je to zarytý BMW fanúšik, hádame, že pero Parker x Honda poteší.

Súťažiaci Marián Medlen sa vtipne zapojil s najkratším previsom prednej nápravy, ktorý si vyslúžil tretie miesto, teda redakčne zvanú cenu útechy – štýlové kľúčenky.

No a okrem toho sme sa rozhodli udeliť aj špeciálnu cenu Petrovi Havrilovi, ktorého parádna fotka mu vyhrala LEGO Bugatti Chiron. Gratulujeme!

Mohlo by sa vám páčiť