Rally Radosti štartuje už tento piatok

Trnava, Banská Bystrica, Košice, Poprad, Žilina a Trenčín, to všetko sú mestá, kde sa kolóna superšportov zastaví už tento víkend, aby pomohla dobrej veci. Šoféri tých najzaujímavejších áut zo Slovenska sa budú spoločne snažiť vyzbierať čo najviac v rámci charitatívnej zbierky organizovanej OZ Rally Radosti pre onkologicky choré deti.

V piatok kolóna príde na Trojičné námestie do Trnavy, kde sa zdrží v rozmedzí od 10:00 do 12:00 hod. Neskôr bude partia športových áut pokračovať do Banskej Bystrice na Námestie SNP, kde ju môžete prísť pozrieť v poobedných hodinách od 14:30 do 17:30 hod. Večer sa účastníci budú presúvať do Košíc, kde v sobotu navštívia parkovisko OC Atrium Optima v čase od 9:00 do 11:00 hod.

Sobotný program pokračuje návštevou Námestia Sv. Egídia (pred OC Forum) v Poprade, a to v čase medzi 13:00 a 15:00 hod. Predposledná zastávka bude v rovnaký deň v podvečer na Námestí Andreja Hlinku v Žiline, kde si obzrieť autá a prispieť na charitu budete môcť od 17:15 do 19:30.

Nedeľa bude určená zážitkom, ktoré sa budú odohrávať na trenčianskom letisku, kde pre vás organizátori chystajú malé prekvapenie. Program v Trenčíne bude takmer celodenný, takže prísť môžete doobeda i poobede.

Až do konca akcie môžete podporiť charitatívnu zbierku buď na jednotlivých zastávkach vhodením akejkoľvek sumy do kasičky alebo zaslaním peňazí na transparentný účet, ktorého aktuálny stav si môžete pozrieť tu.

No a na záver – aké autá budete môcť stretnúť? Kolóna počíta s takými kúskami, ako sú Lamborghini Aventador, Lamborghini Huracan Performante, Nissan GT-R, Nissan R34 Skyline, BMW i8, Porsche 911 GTS, Porsche 911 Targa GTS, Mercedes-Benz AMG GT 63S, Lexus LC500, Mercedes-Benz AMG GTR, Maserati GranTurismo, Audi RS6, Audi R8, BMW M3, BMW M4, BMW M5, BMW M2 či M2 Competition a mnohé ďalšie!

Mohlo by sa vám páčiť