R.S. Performance – balíček hračiek pre fanúšikov Renault Sport

Renault v malom teasoval svojich fanúšikov na sociálnych sieťach už posledný mesiac a dnes to vybalil naplno. Nový R.S. Performance balík dielov je určený pre všetkých, ktorí si chcú zo svojho auta urobiť ešte výkonnejší stroj. Renault začal Cliom RS štvrtej generácie, pričom postupne predstaví sériu dielov aj pre nový Megane RS či staršie Clio (III) a Megane RS (II).

Už teraz vieme, že sa môžeme tešiť na zaujímavé kúsky, ktoré ale nebudú lacné. Napríklad, Clio je možné dovybaviť rozširujúcim bodykitom, ktorý bol použitý pri koncepte R.S. 16. Ten zákazníka vyjde na 2 000 eur. Krídlo je samostatnou položkou nacenenou na 1 249 eur, karbónová kapota vás vyjde zasa 1 800 eur. Okrem toho sa však dajú robiť úpravy aj na podvozku (celé sety či odľahčené 17″ kolesá) či pod kapotou (športový filter či intercooler). Mechanický samosvor nanešťastie stále chýba.

Okrem dielov je súčasťou R.S. Performance príslušenstva aj merchandise pre všetkých fanúšikov. Všetky diely nájdete v Renault Sport online obchode.

Mohlo by sa vám páčiť