Lexus LC500h – Bitcoinwagen

V zásade môžete namietať, že tento model má už pomaly status veterána. Áno, nie je to najnovší kúsok, ale pomaly sa blíži nová jazdná sezóna a chceme vám ho pripomenúť. Pokiaľ patríte k tým šťastlivcom, ktorí v správnom čase kúpili dostatočný počet Bitcoinov a v ešte správnejšom predali, budete potrebovať na sezónu niečo extravagantné a hodné vášho statusu digitálneho investora.

Tak v prvom rade potrebujete tvary, z ktorých každý padne na zadok. Túto položku si môžete s kľudným srdcom odfajknúť. Holy Shit! Takto má vyzerať poriadna kára. Ostré črty japonského bojovníka potešia srdce vodiča i okolia.

Ochudobnení o vizuálne zážitky nebudete ani v interiéri. Tú zvádzajú svoj boj luxusná koža a všadeprítomné digitálne obrazovky. A o hudobný soundtrack sa tu stará pán Mark Levison.

Na golfový turnaj vás dopraví rýchlo a efektívne hybridný agregát, ktorý kombinuje jeden spaľovací motor 3.5 V6 a dvojicu elektromotorov. Keďže ste zbohatli vďaka elektrine, tak jej aspoň takto vyjadríte úctu. Celkový výkon sústavy je 264 kW (359 koní).

Na začiatku vás asi trochu šokuje informácia, že vo vozidle je niekde skrytá štvorstupňová automatická prevodovka. Potom však zistíte, že je tam ešte ďalšia, ktorá vychádza konštrukčne z typu CVT (vaše zdesenie pretrváva), len má napevno nastavených stupňov šesť. Musíte však veriť konštruktérom Lexusu, je to potvrdené, že výsledných desať stupňov funguje brilantne a hodí sa ku charakteru vozu, vyťahuje z hybridného pohonného mechanizmu to najlepšie.

Tak vážení kryptoinvestori, toto je pre vás ideálne auto na nasledujúcu sezónu. Skĺbilo v sebe luxus, komfort a športovú výbušnosť a to všetko v extravagantnom kabáte. Ono vlastne stelesňuje vašu premenu. Vaše ego je teraz niekde na najvyššom poschodí budovy Burdž Chalífa, tak si to nepokazte nejakým Priusom.

Mohlo by sa vám páčiť