Lamborghini za 2 450 dolárov

Lamborghini je snom mnohých šoférov. Mať doma legendárneho býka s futuristickými tvarmi je krásnou, no pre mnohých nedosiahnuteľnou víziou. Systém však môžete tak trochu oklamať a novým Lambom sa pred kamarátmi popýšiť aj keď máte na účte okolo 2 500 eur. Lamborghini Mobile totiž predstavilo svoj prvý smartfón.

Alpha-One bude krásnym doplnkom Aventadoru či Huracánu, no určite sa nájde aj vo vrecku mnohých nadšencov tejto značky. Cenovka totiž nie je až taká závratná, keď vezmeme v úvahu vyhotovenie a funkčnú výbavu tohto telefónu. Kov, koža a štýlové kožené puzdro v balení prispejú k tomu, aby ste sa cítili skutočne prémiovo.

Technofilov zasa poteší bohatá výbava v podobe 5,5-palcového displeja s rozlíšením 2 560 x 1 440 pixelov, Android 7.0, procesor Snapdragon 820 a 4 GB pamäte RAM doplnené o ďalších 64 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia o pamäťové karty. To v prípade, že by vám interná pamäť nestačila na tisícky fotiek a desiatky videí vášho tátoša. Okrem toho „pod kapotou“ tohto smartfónu nájdete 20 Mpix fotoaparát so stabilizáciou obrazu (v tomto prípade si stabilizáciu nebudete chcieť vypnúť) a nahrávaním 4K videa. O dobrý „dojazd“ sa postará 3 250 mAh batéria spolu s funkciou rýchlonabíjania. Tu už začínam mať pociť, že píšem o nejakej Tesle, takže v prípade záujmu vás odporučím na stránku výrobcu, kde si smartfón môžete objednať.

Mohlo by sa vám páčiť