Keď na Vianoce peniaze nehrajú rolu

Keď som bol malý, veľmi som si želal také to veľké Lego. Tie tradičné malé som síce dostával na narodky či meniny, ale tie veľké, za tisícpäťsto a viac vtedajších korún, to bol nedosiahnuteľný cieľ. A tak úplne v pohode stačilo, keď som si pod stromčekom našiel nejaký ten model autíčka 1:24 a pár ďalších (nazvime to) drobností. Červené Ferrari putovalo na výstavku, na ktorú som sa hrdo každý deň pozeral.

Niekde vo svete sú však aj iné rodiny. Také, u ktorých peniaze na Vianoce nehrajú žiadnu rolu. A práve pre takých si McLaren pripravil modely s alternatívnym pohonom. Tatko si pod stromček dopraje skutočnú P1-ku, hybridný skvost s pohonom zadných kolies a brutálnym výkonom, zatiaľ čo pre tých najmenších je určená zmenšená, no nemenej pôvabná verzia s čiste elektrickým pohonom a – nazvime to – jemne priškrteným výkonom. Detský P1TM má maximálku 5 km/h a z nuly na koniec tachometru to švihne za dve sekundy!

Takže zatiaľ čo tatko trénuje a kvíli pneumatikami so svojou P1-kou na skutočnom okruhu, malý závodník si môže trénovať nájazdové rýchlosti a ľahké drifty na parkovisku v depe či v boxoch.

Škoda, že vesmírna konštelácia skutočností neumožnila, aby som sa objavil práve v takejto rodine dnes, kde dve generácie dostanú na Vianoce takmer na chlp podobné P1-ky. Nuž ale, ak ste vy práve dnes v pozícii takéhoto tatka, dávame vám malý tip, ako môžete pred koncom roka zoptimalizovať firemný účet a urobiť krásne Vianoce nielen sebe, ale zmeniť život aj vašemu dieťaťu a prebudiť v ňom driemajúcu lásku k šoférovaniu. To všetko len za 375 libier, čo je v prepočte približne 400 eur.

Mohlo by sa vám páčiť