#ExpoDayPorsche911

Porsche Inter Auto si pre svojich fanúšikov pripravilo zaujímavú marketingovú aktivitu. Predstavenie novej generácie ikonickej 911-ky neodflákli klasickou tlačovou konferenciou, ale dali hlavy dokopy, pobrainstormovali a vznikol z toho Expo Day Porsche 911 – event v Starej tržnici v Bratislave, kde sa stretli všetky generácie legendárnej 911-ky spoločne s ďalšími súrodencami s označením GT či RS.

Vďaka tomuto podujatiu mohol ktokoľvek prísť do Bratislavy a na vlastné oči zazrieť každý jeden z týchto brutálnych Poršákov. No a, samozrejme, nechýbala ani nová 992-ka v prevedení Carrera 4S, keďže na jej počesť sa to celé dialo.

Za ostatné 911-ky necháme hovoriť samotnú galériu obrázkov, k novej 992-ke dodáme len stručné zhrnutie. Ikonický a nestarnúci dizajn, prepracovaný interiér, nové technológie, zrýchlenie z nuly na sto za 3,7 s (Carrera 4S), maximálka 308 km/h a vlastne, veď predstaveniu novej 911-ky som sa venoval v samostatnom článku. Uzavriem to teda tým, že Porsche ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť takého pekného eventu a veríme, že ste si aj vy boli v piatok obzrieť tento malý „Porsche autosalón“.

Mohlo by sa vám páčiť