Concorso d’Eleganza Villa d’Este – talianska smotánka

Náš kamarát Daniel Minárik sa opäť ocitol na guest liste ďalšieho prestížneho podujatia pri talianskom mestečku Cernobbio, kde na brehoch jazera Como sa už roky odohráva jeden z najdôležitejších spoločneských eventov – Concorso d’Eleganza v priestoroch hotela Villa d’Este.

Tento privátny event je výkladnou skriňou toho najlepšieho z historických i súčasných automobilov, ktoré môžete nájsť (nielen) v Taliansku. Navštevujú ho mnohí tichí zberatelia, ale i známe osobnosti z celého sveta a vidieť tu môžete tú najfantastickejšiu kolekciu automobilov, o ktorých sa vám zväčša iba snívalo.

Vďaka Danielovi tak môžeme nahliadnuť za brány tohto súkromného podujatia a vychutnať si fotoreport z toho najlepšieho, čo tohtoročné Concorso ukázalo. Ak by ste boli zvedaví na viac fotiek, Danov Instagram skrýva bohatšiu galériu (hľadaj highlights). No a keďže Dano dlhodobo spolupracuje s BMW Slovensko, na cestu ho vybavili štýlovým BMW radu 4, ktoré oprášil na tradičnej zastávke každého fanúšika severného Talianska – v Dolomitoch na Passo Giau.

Mohlo by sa vám páčiť