Blogujte u nás na akúkoľvek tému

Už pred pár dňami sme na Facebooku zverejnili výzvu, v ktorej vám dávame možnosť stať sa takým fiktívnym členom našej redakcie. Fiktívnym preto, lebo o chode magazínu nebudete, žiaľ, rozhodovať. Ani testovačka sa vám neujde (niežeby sa nám ušla nejaká často)… Takže čo tým vlastne myslíme? Jednoducho to, že by sme radi začali zverejňovať vaše skúsenosti, reportáže, zážitky alebo akékoľvek iné myšlienky z motoristického sveta v našej blogovej sekcii. Teda, po správnosti, v našom „Odkladacom priestore„.

O gramatickú či štylistickú úpravu sa pred publikovaním postaráme, preto sa nemusíte báť, že si pred svetom urobíte hanbu. Fotky zasa (ak treba) upraví náš Miloš, takže to celé bude vyzerať tip-top. Všetko čo od vás chceme, sú vaše slová.

Píšte o vašich autách, o vašich roadtripoch, o vašich prestavbách či názoroch na čokoľvek z motoristického sveta. Neštítime sa vydať (po uvážení) ani hejt na nejakú značku, na nás alebo trebárs aj na to, že tí traja Briti nevedia vychrliť do sveta včas novú sériu Grand Tour. Je nám to jedno, pretože veríme, že to čítanie bude zaujímavé nielen pre nás, ale pre celú komunitu. A o tej komunite to je. Aj RevRats vznikol z komunity, nie ako komerčný projekt, ale ako hobby troch nadšencov (okej sprvu iba dvoch), čo chceli svoje krčmové reči povýšiť na niečo honosnejšie. Vy ste nám dali priestor, čítate, komentujete a hodnotíte naše názory, preto by sme sa chceli oplatiť a ponúknuť vám priestor verejne vyjadriť tie vaše.

Takže smelo do toho! Všetko, čo musíte urobiť, je sadnúť za telefón, tablet či počítač, nájsť si trocha času a poslať nám svoj „blog“ (nazvite to akokoľvek), ideálne s niekoľkými fotografiami (ak sa týka konkrétnej udalosti/veci) a celé to poslať na mail redakcia@revrats.sk. Nastavili sme si 30-minútový automatický refresh a horlivo očakávame prvé články. Tak nás nesklamte…

Mohlo by sa vám páčiť